ZAOSZCZĘDŹ NA OGRZEWANIU
Szklano-ceramiczne grzejniki HGlass
Szklano-ceramiczny promiennik HGlass
Proszę wybrać rozmiar i moc grzejnika
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 8-14 m².
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 5-8 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 3-6 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 5-8 m²
Dane techniczne szklano-ceramicznych grzejników
Tabela z danymi technicznymi
Seria Basic - Grzejnik posiada przycisk wł/wył.
Seria Premium - Grzejnik posiada tygodniowy termostat z czujnikiem odbioru temperatury w pomieszczeniu i na powierzchni grzejnika.

Ogrzewanie, panele grzewcze na podczerwień - Promiennik podczerwieni

Zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych grzejnika przy zachowaniu jego wysokiej wydajności jest możliwe – wystarczy zastosować panele na podczerwień. Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzuje najwyższa jakość, efektywność, a przy tym niska cena. Te czynniki pozwolą Wam cieszyć się niedrogim ogrzewaniem przez długie lata. Ogrzewanie na podczerwień z niskim poborem energii może być stosowane zarówno jako podstawowe, jak i dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń. Prawidłowy montaż zapewni komfort cieplny w całym domu czy w firmie. Promienniki podczerwieni są proste w obsłudze i utrzymaniu, i co równie ważne – urządzenia nie wymagają serwisowania.

Grzejniki HGlass to panele grzewcze na podczerwień, których przednia strona jest wykonana z wytrzymałego szkła hartowanego, a tylna cześć izolacyjna z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Panel na podczerwień ma wysoką wydajność dzięki specjalnej konstrukcji i właściwościom elementu grzejnego.

Element grzejny hermetycznie zamknięty w środku. Jest wykonany z materiału mającego podwyższoną emisyjność przy małej mocy. Dzięki właściwościom hartowanego szkła maksymalny czas chłodzenia się jest dłuższy, ponieważ pozwala to na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Nawet po odłączeniu od prądu w ciągu 30 minut grzejnik promieniuje ciepło. Nasze grzejniki elektryczne mogą stanowić także element dekoracyjny – są płaskie, dlatego nie zajmują dużej ilości miejsca, a możliwość wykonania na nich dowolnej grafiki sprawia, że każde pomieszczenie może stać się dzięki nim jeszcze piękniejsze. Dodatkowo grzejniki na podczerwień nie kumulują kurzu i nie wysuszają powietrza – są bezpieczne dla alergików. Przy odpowiednim doborze mocy grzewczej są optymalnym rozwiązaniem. Ich bezpieczeństwo gwarantują uzyskane certyfikaty techniczne.