ZAOSZCZĘDŹ NA OGRZEWANIU
Szklano-ceramiczne grzejniki HGlass
Szklano-ceramiczny promiennik HGlass
Proszę wybrać rozmiar i moc grzejnika
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 8-14 m².
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 5-8 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 4-7 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 3-6 m²
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 5-8 m²
Dane techniczne szklano-ceramicznych grzejników
Tabela z danymi technicznymi
Seria Basic - Grzejnik posiada przycisk wł/wył.
Seria Premium - Grzejnik posiada tygodniowy termostat z czujnikiem odbioru temperatury w pomieszczeniu i na powierzchni grzejnika.

Panele grzewcze na podczerwień

Panele grzewcze na podczerwień zmniejszają koszty eksploatacyjne grzejnika przy zachowaniu jego wysokiej wydajności. Oferujemy w pełni sprawne, efektywne produkty w niskiej cenie. Zapraszamy!

Oferta

Panele grzejne na podczerwień pozwolą cieszyć się niedrogim ogrzewaniem przez długie lata. Egzemplarze z niskim poborem energii można stosować zarówno jako podstawowe, jak i dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń. Prawidłowy montaż paneli grzejnych na podczerwień zapewni komfort cieplny w całym domu czy w firmie. Promienniki podczerwieni są proste w obsłudze, utrzymaniu i nie wymagają serwisowania.

Grzejniki HGlass to panele grzewcze na podczerwień, których przednia strona jest wykonana z wytrzymałego szkła hartowanego, a tylna cześć izolacyjna z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Grzejnik ma wysoką wydajność dzięki specjalnej konstrukcji i właściwościom elementu grzejnego (hermetycznie zamknięty w środku).

Grzejnik jest wykonany z materiału o podwyższonej emisyjności przy małej mocy. Dzięki właściwościom hartowanego szkła maksymalny czas chłodzenia jest dłuższy, co zmniejsza koszty ogrzewania. Nawet 30 minut po odłączeniu od prądu urządzenie nadal oddaje ciepło.

Promienniki podczerwieni mogą stanowić także element dekoracyjny – są płaskie, dlatego nie zajmują dużo miejsca, a możliwość wykonania na nich dowolnej grafiki sprawia, że każde pomieszczenie staje się dzięki nim jeszcze piękniejsze. Dodatkowo panele nie kumulują kurzu i nie wysuszają powietrza – są bezpieczne dla alergików. Przy odpowiednim doborze mocy grzewczej są optymalnym rozwiązaniem. Ich bezpieczeństwo gwarantują uzyskane certyfikaty techniczne.