Zaoszczędź na ogrzewaniu

Panele na podczerwień łazienkowe HGlass

Panel na podczerwień łazienkowy HGlass
Proszę wybrać rozmiar i moc grzejnika łazienkowego
The area of the heated room is 8-14 sq. m.
Power: 800 W
The area of the heated room is 5-8 sq. m.
Power: 500 W
The area of the heated room is 4-7 sq. m.
Power: 400 W
The area of the heated room is 4-7 sq. m.
Power: 400 W
Dane techniczne
Tabela z danymi technicznymi
Seria Basic – posiada przycisk wł/wył.
Seria Premium – posiada wbudowany tygodniowy programator

Grzejniki łazienkowe elektryczne — wygoda i estetyka

Grzejniki łazienkowe elektryczne to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć wysoki komfort z estetyką. Urządzenie doskonale ogrzewa pomieszczenie i służy jako piękna dekoracja. Zapraszamy!

Oferta

Niezależnie od tego, czy wolisz długą kąpiel, czy szybki prysznic — zadbaj o to, aby temperatura w łazience była dla Ciebie komfortowa. Dzięki temu po wyjściu z wanny nadal będziesz czuć przyjemne ciepło. Taki efekt gwarantuje łazienkowy grzejnik elektryczny. Nowoczesne wykonanie sprawia, że oprócz swojej podstawowej funkcjonalności, jaką jest energooszczędne ogrzewanie, umożliwia także stylową aranżację łazienki. Ciekawy wybór wzorów pozwoli zaprojektować piękne i wyjątkowo estetyczne pomieszczenie. Grzejnik łazienkowy elektryczny to nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim duża oszczędność energii elektrycznej.

Grzejniki dekoracyjne mogą pełnić funkcję dodatkowego lub podstawowego ogrzewania — wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Ozdobne grzejniki są wyposażone w nienagrzewające się relingi, na których można powiesić ręczniki. Dzięki temu szybko wyschną i będą przyjemne w dotyku. Grzejniki dekoracyjne łazienkowe są wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Dobra izolacyjność hartowanego szkła, z którego wykonana jest przednia część ozdobnych grzejników, sprawia, że nie istnieje ryzyko porażenia prądem. Dodatkowo istnieje możliwość pokrycia urządzeń grafiką nadrukowaną bezpośrednio na szkle, dzięki czemu zyskają dodatkowe walory dekoracyjne.

Kolor lub wzór można wybrać w zakładkach: „Paleta kolorów" lub „Katalog wzorów".