Zaoszczędź na ogrzewaniu

Panele na podczerwień łazienkowe HGlass

Panel na podczerwień łazienkowy HGlass
Proszę wybrać rozmiar i moc grzejnika łazienkowego
The area of the heated room is 8-14 sq. m.
Power: 800 W
The area of the heated room is 5-8 sq. m.
Power: 500 W
The area of the heated room is 4-7 sq. m.
Power: 400 W
The area of the heated room is 4-7 sq. m.
Power: 400 W
Dane techniczne
Tabela z danymi technicznymi
Seria Basic – posiada przycisk wł/wył.
Seria Premium – posiada wbudowany tygodniowy programator

Grzejniki elektryczne dekoracyjne, łazienkowe

Niezależnie od tego, czy wolisz długą kąpiel, czy szybki prysznic — zadbaj o to, aby temperatura w łazience była dla Ciebie komfortowa. Dzięki temu po wyjściu z wanny nadal będziesz czuć przyjemne ciepło. Zapewnią Ci je grzejniki elektryczne łazienkowe. Ich nowoczesne wykonanie sprawia, że oprócz swojej podstawowej funkcjonalności, jaką jest energooszczędne ogrzewanie, umożliwiają także stylową aranżację łazienki. Ciekawy wybór wzorów pozwoli Ci zaprojektować piękne, wyjątkowo estetyczne pomieszczenie. Grzejniki elektryczne łazienkowe to nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim duża oszczędność, co powinno przekonywać do ich zakupu.

Grzejniki łazienkowe mogą pełnić funkcję dodatkowego lub podstawowego ogrzewania — wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Grzejniki łazienkowe dekoracyjne wyposażone są w nienagrzewające się relingi, na których można powiesić ręczniki. Dzięki temu szybko wyschną i będą przyjemne w dotyku. Dobra izolacyjność hartowanego szkła, z którego wykonana jest przednia część grzejników, sprawia, że nie istnieje ryzyko porażenia prądem. Grzejniki łazienkowe dekoracyjne wykonane są z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Dodatkowo istnieje możliwość, aby grzejniki łazienkowe pokryte zostały grafiką nadrukowaną bezpośrednio na szkle, dzięki czemu zyskają dodatkowe walory dekoracyjne.
Kolor lub wzór można wybrać z "Paleta kolorów" lub "Katalogu wzorów". Decydując się na grzejniki łazienkowe dekoracyjne, można wybrać własny wzór.