Zaoszczędź na ogrzewaniu

Metalowe panele grzewcze HSteel

Proszę wybrać rozmiar i moc grzejnika
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 8-14 m².
Moc: 750 W
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 7-12 m².
Moc: 600 W
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 3-5 m².
Moc: 250 W
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia 6-9 m².
Moc: 450 W
Dane techniczne
Seria Basic - z przyciskiem wł/wył.
Seria Premium - z tygodniowym programatorem
Wersja mobilna na kółkach (w zestawie serii Premium). Kółka również sprzedawane osobno.
Stylowa konstrukcja paneli HSteel pasuje do każdego wnętrza. Modele różnią się rozmiarem, mocą.
Standradowy kolor biały połysk.
Możliwość wykonania na nich dowolnej grafiki sprawia, że każde pomieszczenie może stać się dzięki nim jeszcze piękniejsze. Możesz wybrać odpowiedni obraz w „Katalogu wzorów".
Nawet 60% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych systemów! Grzejniki na podczerwień HSteel to wysoki poziom wydajności przy niskim poborze energii. Jak to możliwe? Panele grzewcze na podczerwień HSteel łączą w sobie dwie metody ogrzewania. To ogrzewanie na podczerwień, dzięki któremu ciepło rozprzestrzenia się równomiernie po całym pomieszczeniu, nie kumulując się tylko w określonych miejscach, a także ogrzewanie miękką konwekcją ciepła. Dzięki połączeniu tych dwóch technik grzejnik na podczerwień umożliwia naturalną wymianę ciepła, bez żadnych strat.

Grzejniki na podczerwień charakteryzuje wysoka efektywność. Taką wydajność panele grzewcze na podczerwień uzyskały dzięki specjalnej konstrukcji płyt oraz bardzo dobrym parametrom technicznym elementów grzewczych. Te rozmieszczane są na całej powierzchni grzejnika, dzięki czemu panele grzewcze na podczerwień umożliwiają szybkie ogrzanie całego pomieszczenia!

Jeden panel HSteel o mocy 0,45 kW jest w stanie ogrzać powierzchnię do 10 m². Ze względu na zastosowanie regulatorów temperatury, system działa tylko 5-7 godzin dziennie. Jeśli porównasz z alternatywnymi systemami ogrzewania, HSteel będzie bardziej ekonomiczny około 3 razy.