Metalowy sufitowy grzejnik na podczerwień HSteel ISHС 4012
HSteel
585,00
Suftowe grzejniki na podczerwień HSteel – to świetne rozwiązanie do strefowego i podstawowego ogrzewania. Ze względu na cechy konstrukcyjne panelu istnieje możliwość montażu w suficie typu Armstrong.
Kolor z palety RAL

Montaż grzejników jest bardzo prosty i szybki. Nagrzewają się do 120C, co pozwala ogrzać całą wysokość pomieszczenia i ogrzać podłogę w tym obszarze.Autonomiczne ogrzewanie elektryczne na podczerwień z metalowymi grzejnikami HSteel to system, który pozwala zaoszczędzić do 60% energii w porównaniu z alternatywnymi systemami ogrzewania.

Сiepło podczerwone zapewnia wyjątkowy komfort cieplny, a przedmioty, ściany i powietrze są równomiernie ogrzewane.Wysoka efektywność jest rezultatem specjalnej konstrukcji i elementu grzewczego o dużej powierzchni wymiany ciepła, a także szybkości działania, które są kryteriami oceny wydajności. Dzięki lokalizacji elementu grzewczego na całej powierzchni, urządzenie zapewnia ogrzewanie szybkie i wygodne.

Jeden panel na podczerwień HSteel o mocy 0,80 kW jest w stanie ogrzać powierzchnię do 12 m²(o dobrej izolacji). Ze względu na zastosowanie regulatorów temperatury, system działa tylko 5-7 godzin dziennie. Jeśli porównasz z alternatywnymi systemami ogrzewania, HSteel będzie bardziej ekonomiczny około 3 razy.


Kolor: Biały

Moc, W: 500

Powierzchnia promieniowania, m: 0,48

Waga, kg: 7,8

Montaż: SUFIT

Objętość ogrzewanego pomieszc: 18-25

Wymiary (WxSxGł), mm: 400х1200х14

Click to order
Cart
Zamówienie
Total: 
Imię i Nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Dostawa
Wiadomość dla sprzedającego
Payment method