Metalowy grzejnik na podczerwień HSteel ISH 600 R
HSteel
769,00
Seria Basic - z przyciskiem wł/wył.
Seria Premium - z tygodniowym programatorem
Panel na podczerwień ISH 600 o mocy 600 W to nowoczesny grzejnik elektryczny na podczerwień, który ogrzeje energooszczędnie powierzchnie do 13m² (przy dobrej izolacji). Grzejniki na podczerwień Hsteel znajdują zastosowanie do ogrzewania mieszkań, biur, i t.d. Bardzo efektywna eksploatacja sprawdza się również w przedszkolach, instytucjach edukacyjnych i medycznych, zarówno w charakterze podstawowego jak i komplementarnego ogrzewania, zwłaszcza w okresie wiosenno-jesiennym i w czasie nieplanowanych przestojów ogrzewania centralnego.
Płaski design idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, która wymaga ogrzewania. Hsteel są dostępne w kolorze białym i można je montować na ścianie zarówno jak ustawić na podłodze za pomcą kółek (kółka sprzdawane osobno) w zależności od potrzeby.

Panele na podczerwień HSteel różnią się rozmiarem, mocą. Istnieje możliwość zamówienia grzejnika z dowolnym nadrukiem. Obraz można wybrać w „Katalog wzorów". Ogrzewanie za pomocą metalowych grzejników HSteel to system, który oszczędza do 60% energii w porównaniu do alternatywnych systemów grzewczych. Panele na podczerwień HSteel łączą dwie zasady ogrzewania: miękkie ciepło konwekcyjne, które ogrzewa powietrze (nie spala tlenu) i ciepła podczerwonego o optymalnej charakterystyce spektralnej, co zapewnia wyjątkowy komfort cieplny. Dzięki tym dwóm zasadom w pomieszczeniu powstaje wysokiej jakości wymiana ciepła przy czym przedmioty w pomieszczeniu, ściany, powietrze są równomiernie ogrzewane.


Kolor: RAL

Moc, W: 600

Powierzchnia promieniowania, m: 0,53

Objętość ogrzewanego pomieszc: 30-35

Napięcie, V: 220-230

Montaż: ŚCIANA

Waga, kg: 9,9

Wymiary (WxSxGł), mm: 560х950х14

Click to order
Cart
Zamówienie
Total: 
Imię i Nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Dostawa
Wiadomość dla sprzedającego
Payment method