Metalowy sufitowy grzejnik HSteel ISHС 6012 W
855
Color
Suftowe grzejniki na podczerwień Hsteel – to świetne rozwiązanie do strefowego i podstawowego ogrzewania. Ze względu na cechy konstrukcyjne panelu istnieje możliwość montażu w suficie typu Armstrong.

Montaż grzejników jest bardzo prosty i szybki. Nagrzewają się do 120C, co pozwala ogrzać całą wysokość pomieszczenia i ogrzać podłogę w tym obszarze.Autonomiczne ogrzewanie elektryczne na podczerwień z metalowymi grzejnikami HSteel to system, który pozwala zaoszczędzić do 60% energii w porównaniu z alternatywnymi systemami ogrzewania.

Сiepło podczerwone zapewnia wyjątkowy komfort cieplny, a przedmioty, ściany i powietrze są równomiernie ogrzewane.Wysoka efektywność jest rezultatem specjalnej konstrukcji i elementu grzewczego o dużej powierzchni wymiany ciepła, a także szybkości działania, które są kryteriami oceny wydajności. Dzięki lokalizacji elementu grzewczego na całej powierzchni, urządzenie zapewnia ogrzewanie szybkie i wygodne.


Jeden panel na podczerwień HSteel o mocy 0,80 kW jest w stanie ogrzać powierzchnię do 16 m². Ze względu na zastosowanie regulatorów temperatury, system działa tylko 5-7 godzin dziennie. Jeśli porównasz z alternatywnymi systemami ogrzewania, HSteel będzie bardziej ekonomiczny około 3 razy.