Metalowy sufitowy grzejnik na podczerwień HSteel ISHС 4012
585
Kolor
Paleta RAL - proszę wybrać kolor w katalogu kolorów, i podczas zamówienia proszę podać go w komentarzu.

Suftowe grzejniki na podczerwień Hsteel – to świetne rozwiązanie do strefowego i podstawowego ogrzewania.

Montaż grzejników jest bardzo prosty i szybki. Nagrzewają się do 120C, co pozwala ogrzać całą wysokość pomieszczenia i ogrzać podłogę w tym obszarze.Autonomiczne ogrzewanie elektryczne na podczerwień z metalowymi grzejnikami HSteel to system, który pozwala zaoszczędzić do 60% energii w porównaniu z alternatywnymi systemami ogrzewania.

Сiepło podczerwone zapewnia wyjątkowy komfort cieplny, a przedmioty, ściany i powietrze są równomiernie ogrzewane.Wysoka efektywność jest rezultatem specjalnej konstrukcji i elementu grzewczego o dużej powierzchni wymiany ciepła, a także szybkości działania, które są kryteriami oceny wydajności. Dzięki lokalizacji elementu grzewczego na całej powierzchni, urządzenie zapewnia ogrzewanie szybkie i wygodne.


Jeden panel na podczerwień HSteel o mocy 0,50 kW jest w stanie ogrzać powierzchnię do 10 m². Ze względu na zastosowanie regulatorów temperatury, system działa tylko 5-7 godzin dziennie. Jeśli porównasz z alternatywnymi systemami ogrzewania, HSteel będzie bardziej ekonomiczny około 3 razy.

Sufitowe grzejniki na podczerwień ISHC HSteel zostały wyprodukowane w Europie. Spełniają kryteria bezpieczeństwa, w zakresie ochrony zdrowia i środowiska, posiadają obowiązkowy w Unii Europejskiej znak CE.

Gwarancja 5 lat
Dane techniczne
Tworzywo - metal;
Wymiar: 400x1200x14mm
Moc: 500W
Temperatura na powierzchni, С° -120
Napięcie zasilające: 230 V
Klasa ochrony: IP44
Waga: 7,8 kg
Długość przewodu bez wtyczki: 0,5 m
Nagrzewanie się ~ 5 - 10 min.;
Powierzchnia ogrzewania: ~ 11 m2 (dla pomieszczeń o dobrej izolacji)
Kubatura ogrzewania: ~18 - 25 m3 (dla pomieszczeń o dobrej izolacji)
Montaż - sufit