Grzejnik łazienkowy HGlass GHТ 5010 W
1515
Seria
Seria Basic - z przyciskiem wł/wył.
Seria Premium - z tygodniowym programatorem

Istnieje możliwość zamontowania więcej relingów do suszenia ręczników.

Łazienkowy grzejnik HGlass GHT 5010 W do łazienek to elektryczny zespół grzewczy, który zmieni komfort cieplny w Państwa łazienkach w przyjemną oazę. Panele na podczerwień są nowoczesną formą ogrzewania pomieszczeń z efektami przyjemnych fal cieplnych, które wpływają korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Przednia część wykonana jest z hartowanego szkła 6mm ze zwiększoną wytrzymałością w porównaniu do zwykłego szkła, natomiast tylna część pełni funkcję ochronną i izolacyjną, jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Model GHT 5010 ma 3 relingi. Relingi łazienkowe dla paneli na podczerwień wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej, co eliminuje problem korozji po dłuższym użytkowaniu. Są ruchome, można zamontować na dowolnej odległości od siebie, nie nagrzewają się co umożliwia wygodne powieszenie ręczników po kąpieli aby wyschły. Grzejnik ma wysoką wydajność dzięki specjalnej konstrukcji i właściwościom elementu grzejnego.
Element grzejny hermetycznie zamknięty w środku. Jest wykonany z materiału mającego podwyższoną emisyjność przy małej mocy. Dzięki właściwościom hartowanego szkła maksymalny czas chłodzenia się jest dłuższy, ponieważ pozwala to na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Nawet po odłączeniu od prądu w ciągu 30 minut grzejnik promieniuje ciepło, co również pozwala na zmniejszenie kosztów elektroenergii.
Za pomocą wbudowanego termostatu można ustawić zarówno tryb ustawienia temperatury w pomieszczeniu, jak i temperaturę na powierzchni grzejnika.