Realizacje

Panele na podczerwień

jest to ekonomiczne, skuteczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie. Może współpracować z fotowoltaiką.


Obecnie zainteresowanie grzejnikami na podczerwień wzrasta, ponieważ jest to ekonomiczne, skuteczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie. Panele na podczerwień mogą współpracować z fotowoltaiką.
Taki system ogrzewania nie wymaga kosztownych inwestycji w instalację. Wystarczy je podłączyć do gniazdka lub do instalacji elektrycznej.
Energooszczędne szklano-cermiczne panele na podczerwień, mogą znaleźć zastosowanie w hotelach, biurach, mieszkaniach, domach, w budownictwie pasywnym, adaptowanych kontenerach i w innych.
Sufitowe szklano-ceramiczne panele na podczerwień IGH 6012, 800 W
Przedstawiamy realizację w domku modułowym 27m2 firmy Form2Form
Model: Sufitowe szklano-ceramiczne panele na podczerwień IGH 6012 w aluminiowej ramce. Moc 800 W.
Panele na podczerwień zostały wykonane na zamówienie z mocnego szkła hartowanego 6mm i ramki aluminiowej. Mocowanie zaprojektowane tak aby podczas transportu domku, grzejniki mocno trzymały się na suficie.
W łazience łazienkowy grzejnik na podczerwień GHT 5010. Relingi wykonane ze stali nierdzewnej, co eliminuje powstanie korozji. Nie nagrzewają się. Dzięki specjalnemu mocowaniu, relingi można zamontować na dowolnej wysokości grzejnika.
Modele: Szklano-ceramiczne panele na podczerwień IGH 6012 Foto ( 800 W), IGH 5070 Foto(400 W) i IGH 6060 Foto (400 W).
Wzory na naszych grzejnikach podczerwieni są wykonane za pomocą druku UV.
Co to jest druk UV?
Jest to jeden z rodzajów druku cyfrowego przy użyciu specjalnych atramentów, które utwardzają się pod wpływem promieniowania ze specjalnych lamp ultrafioletowych, tj. zachodzi proces fotopolimeryzacji. Inaczej mówiąc na szkle tworzy się cienka warstwa; tusz nie jest absorbowany przez sam materiał. Proces ten jest nieodwracalny, w wyniku czego druk jest bardzo nasycony, jasny, odporny na zjawiska atmosferyczne, nie wymagający dodatkowej ochrony, na przykład laminowania.
Model: Szklano-ceramiczne panele na podczerwień IGH 4012 Lustro ( 500 W), IGH 4012 Foto ( 500 W) i IGH 6012 Foto (800 W).
Wszystkie materiały fotograficzne i wideo należą do ich właścicieli i służą wyłącznie do celów demonstracyjnych. Nie używać ich w celach komercyjnych.